Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Start wintercompetitie op 4 oktober.

terug naar overzicht

Zaterdag, 26 september 2020

De inschrijving voor de wintercompetitie is geopend.

Op zondag 4 oktober start weer de jaarlijkse wintercompetitie voor de winterharde leden van onze eigen vereniging.
We houden in het seizoen 2020/2021 10 wedstrijden. De datums zijn te vinden in de wedstrijdkalender.
Om mee te kunnen doen zal je je moeten aanmelden via het inschrijfformulier. Inschrijven kan vanaf een week voor de aanvang van de desbetreffende wedstrijd en kan tot uiterlijk de zaterdag er voor. De definitieve locatie wordt donderdags of vrijdags bekent gemaakt via de mail aan de vissers en komt ook bij de info in de wedstrijdkalender te staan (i.v.m de omstandigheden aan het water. Windrichting etc,). Geen inschrijving geen deelname.
Voor direct inschrijven klik hier.

Er zijn een aantal dingen gewijzigd in verband met de Corona maatregelen. Hieronder de belangrijkste punten.

De loting
De loting zal plaatsvinden tussen 7:45 en 8:00.
Iedere visser blijft in de auto zitten. Er word ter plaatse door één van ons geloot.
Je loot dus niet zelf. Hierna rijd je direct door naar het water en kun je beginnen met het opbouwen van je spullen. Ben je al klaar ruim voor de start van de wedstrijd ga dan niet in groepjes bij elkaar staan. Een praatje met de buurman is prima maar bewaar de benodigde afstand van 1,5m.

Vissen
We vissen van 9:00 tot 12:00.
Na het eindsignaal wacht iedere visser tot de weegploeg arriveert.
De visser doet zelf de vis in het weegnet en legt het neer/hangt het op aan de weeghaak en neemt vervolgens afstand zodat wij kunnen wegen. Als de vis is gewogen ga je gelijk naar huis en loopt niet met de weegploeg mee!

De uitslag
De uitslagen zullen in de week na de wedstrijd worden geplaatst op de site.

Voor aanvullende info klik hier