Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Foutieve dubbele incasso Vispas 2019

terug naar overzicht

Vrijdag, 2 november 2018

Gebleken is dat er door een fout in het ledenbestand bij Sportvisserij Nederland bij een deel van de leden dubbele afschrijvingen plaatsgevonden hebben. Leden waarvoor dit geldt, ontvangen hierover bericht via E-mail of een brief.

Om het teveel geincasseerde bedrag terug te krijgen kunt u via uw bank een stornering voor de dubbele betaling doen. Doet u dit niet, dan Sportvisserij Nederland zelf zorgen dat het teveel betaalde bedrag op uw rekening terug gestort wordt. In het laatste geval krijgt u uw geld na de reguliere storneringstermijn terug (dit is 56 dagen). Namens Sportvisserij Nederland brengen we u onze excuses over voor eventueel ongemak. Voor verdere vragen of opzeggingen kunt u via E-mail contact opnemen met Sportvisserij Nederland door een mail te sturen aan ledenadminstratie@vispas.nl