Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Succesvolle praktijkdag bootvissen

terug naar overzicht

Zondag, 18 november 2018

Record vangsten tijdens snoekvis praktijkdagen In een woord fantastisch. Hoewel de dag koud begin en enkele vissers vroegen om pekel om de bodem van de boot na het te water laten van de boot ijsvrij te maken, bleek de koude start tegen alle verwachtingen in de start van een ongeëvenaarde visdag. Terwijl de laatste boten nog van de trailers rolden, wist Richard Bijlsma de eerste snoek al te vangen. Ook ander vissers lieten zich in de vroege ochtend niet onbetuigd. Al voor café Smit bereikt werd voor de aftrap van de dag met koffie werden al verschillende mooie snoeken gevangen. Arjan Haak wist toen al een snoek van bijna een meter te vangen.

Record vangsten tijdens snoekvis praktijkdagen

In een woord fantastisch. Hoewel de dag koud begin en enkele vissers vroegen om pekel om de bodem van de boot na het te water laten van de boot ijsvrij te maken, bleek de koude start tegen alle verwachtingen in de start van een ongeëvenaarde visdag. Terwijl de laatste boten nog van de trailers rolden, wist Richard Bijlsma de eerste snoek al te vangen. Ook ander vissers lieten zich in de vroege ochtend niet onbetuigd. Al voor café Smit bereikt werd voor de aftrap van de dag met koffie werden al verschillende mooie snoeken gevangen. Arjan Haak wist toen al een snoek van bijna een meter te vangen.


Sfeer impressie van één van de praktijkdagen

Na de koffie vertrokken 13 vissers verdeeld over 6 boten voor een dag ‘trollen’ in de omgeving van Giethoorn waarbij zo volop gefotografeerd en gefilmd werden door touristen uit alle windhoeken van de wereld. Hoewel het niet echt ‘snoekweer’ leek te zijn met een straffe oostenwind en volop zon bleken de snoeken zich hier niets van aan te trekken. Al voor de lunch met de traditionele snert met roggebrood en spek stond de teller op ruim 20 snoeken met een record snoek van ruim boven de meter. Wederom voor Arjen.

Ook de middag werd een groot succes. Persoonlijk grootste succes was ongetwijfeld voor Gabi Velthuizen die zijn eerste snoek vanuit de boot wist te vangen. Met in totaal 59 snoeken en één mooie baars verdeeld over de zes boten kan dan ook terug gekeken worden op de meest succesvolle visdag sinds het ontstaan van de praktijkdagen.