Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Opnieuw problemen rond betalen Vispas 2019

terug naar overzicht

Woensdag, 21 november 2018

Opnieuw incasso problemen Sportvisserij Nederland Na eerdere problemen met dubbele incasso's blijken er nu meerdere leden te zijn die meerdere acceptgiro's ontvangen hebben voor het betalen van de contributie voor de Vispas 2019. Advies van het bestuur na overleg met Sportvisserij Nederland is daarom goed te controleren of de acceptgiro's hetzelfde betalingskenmerk hebben, zodat niet dubbel betaald word

Opnieuw incasso problemen Sportvisserij Nederland
Na eerdere problemen met dubbele incasso's blijken er nu meerdere leden te zijn die meerdere acceptgiro's ontvangen hebben voor het betalen van de contributie voor de Vispas 2019. Advies van het bestuur na overleg met Sportvisserij Nederland is daarm goed te controleren of de acceptgiro's hetzelfde betalingskenmerk hebben, zodat niet dubbel betaald word